Turite tikslų ir siekių? Esate apimti entuziazmo ar kupini nerimo, kaip gi viskas susiklostys? Kokie jums bus 2020 metai? Ar tikrai pavyks viską įgyvendinti?

Nežinote, kodėl būna mėnesių ir dienų, kai lengvai įgyvendinate visus savo sumanymus, o būna dienų lyg tyčia...? Todėl, kad kiekvienus metus, mėnesį, dieną valdo tam tikri jūsų skaičiai. Jų reikšmės lemia, kas tuo laikotarpiu jums geriausiai seksis ir ko geriau nedaryti.

O ką, jei šiek tiek pravertumėte paslapties šydą ir sužinotumėte, ką daryti, kad kasdien lydėtų sėkmė? Smalsu?!


DABAR JŪS GALITE TURĖTI 365 SĖKMINGAS DIENAS PER METUS!


ASMENINIS NUMEROLOGINIS KALENDORIUS, parengtas pagal jūsų gimimo datos skaičius, KASDIEN atskleis, kokia veikla jums tądien palankiausia, kas labiausiai sektųsi, o ko geriau nesiimti. Jums tereikia vadovautis rekomendacijomis! 

Ir tai nėra būrimai ar rytojaus horoskopas! Numerologijoje laikas skirstomas devynių skaičių ciklais - 9 metai, 9 mėnesiai, 9 dienos. Kiekvieną dieną tam tikri jūsų skaičiai skleidžia vienokią ar kitokią energiją. Kalendoriuje kasdien pateiktos rekomendacijos jums atskleis, kokiu geriausiu ir palankiausiu būdu išnaudoti tą skaičių skleidžiamą energiją, kaip planuoti savo laiką, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.


KĄ RASITE JUMS PARENGTAME 2020 METŲ NUMEROLOGINIAME KALENDORIUJE?  


Asmeninė trumpa 2020 metų prognozė ir rekomendacijos, kokiai veiklai jums palankiausi  šie metai


Dvylika kalendoriaus lapų, kuriuose kasdienai pateikti tam tikri jūsų dieną apibūdinantys simboliai


Numerologinio kalendoriaus simbolių reikšmės


Vieta jūsų tikslams, planams ir užrašams


Asmeniškai jums parengtą 2020 metų kalendorių gausite patogiu PDF formatu elektroniniu paštu. Todėl galėsite nuolat jį turėti savo kompiuteryje, išmaniajame telefone arba atsispausdinti ant popieriaus.


KOKIA ŠIO KALENDORIAUS NAUDA?


Jei vadovausitės numerologiniame kalendoriuje jums pateiktomis rekomendacijomis:

 jausite daugiau aiškumo ir mažiau nerimo, kodėl tam tikri įvykiai klostosi ne taip, kaip tikitės;

 sėkmingi bus jūsų veiklos projektai bei sandoriai, pradėti ar vykdomi palankiausiomis dienomis;

 turėsite daugiau kūrybinių sumanymų ir mažiau kančios, kai pasirinksite tam tinkamą dieną;

 kursite artimesnius santykius, kai pasirinksite bendravimui tinkamą laiką;

 būsite produktyvesni ir labiau pasirengę asmeniniam triumfui.


KODĖL TURĖTUMĖTE TUO TIKĖTI?


  • Numerologija yra tikslusis mokslas apie skaičius ir jų sąveiką. Šio mokslo pradininkas – senovės graikų filosofas ir matematikas Pitagoras, sukūręs specialią skaičių sistemą – žymųjį  Pitagoro kvadratą.
  • Numerologija nepraranda aktualumo ir šiandien – JAV net gi yra įkurtas Numerologijos tyrimų institutas.
  • Numerologijoje laikas skaičiuojamas tam tikrais pasikartojančiais ciklais. Kiekvieni metai, mėnuo, diena turi savo skaičių, priklausantį tam tikram ciklui.  Kiekvienas žmogus turi savo individualų ciklą, pagrįstą jo asmeniniais skaičiais, gaunamais gimimo datos, pilno vardo ir pavardės raidžių.
  • Numerologija paslapčia vadovaujasi net aukščiausio lygio vadovai!


KĄ SAKO ŽMONĖS APIE NUMEROLOGINĮ KALENDORIŲ?


Mane žavi, kad tai patarimai pagal asmeninius skaičius ir palikta laisvė rinktis, ką daryti su gauta informacija. Jei aš pati ką nors planuoju, nesu priklausoma nuo kitų, pvz., studijų grafiko, atkreipiu dėmesį, kada geriau pramogauti, kada pabaigti pradėtus darbus ar kada planuoti viešą pasisakymą ar kokią diskusiją su draugais. Pats kalendorius yra patrauklus savo dizainu ir lengvai suprantamas. Laikantis numerologijos kalendoriaus patarimų, vyrauja balansas kasdienybėje. Patiriu daugiau džiaugsmo, nes stipriau ir giliau matau save ir savo veiksmus. Vien jau tas planavimas sukuria emociją, nuotaiką! / Lina T., 26 metų visuomenės sveikatos specialistė

Į viską žiūrėjau šiek tiek su šypsena, tačiau buvau labai nustebusi, kai viskas, ką pasakė apie mane ir ką prognozavo man numerologas, pasitvirtino. / Irena, 52 metų mokytoja

Numerologo man parengtas kalendorius labai padeda versle, pastoviai juo vadovaujuosi. Pasirašydamas sutartis su klientais, pasirenku man palankiausias tam dienas. Ir dabar pavyksta išvengti nemokių klientų. Tie skaičiai mus tikrai veikia! / Saulius, 42 metų verslininkas

Labai bijojau dėl savo sveikatos ir manęs laukiančių operacijų. Pasirinkau operacijai ir vizitams pas gydytojus kiek įmanoma man palankiausias dienas, kurias rekomendavo numerologas. Ir viskas susiklostė puikiai! Labai džiaugiuosi, ačiū! / Jolanta, 34 metai, pardavėja

Planuodama savo darbus, atsižvelgiu į tai, kokiai veiklai man palanki viena ar kita diena pagal mano asmeninį numerologinį kalendorių. Tą dieną, kai man palanku analizuoti, tyrinėti, renku informaciją, rašau tekstus, kai skleisti žinias – mokau kitus, užsiimu reklama, o dienomis, kai rekomenduojama daugiau laiko skirti sau – užsiimu asmeniniais reikalais ir mėgstama laisvalaikio veikla. Viskas puikiai pavyksta, numerologija man labai padeda planuoti. Dabar kasdien daugiau aiškumo, o aš jaučiuosi ramesnė ir dirbu efektyviau.  / Jurgita, 41 metų laisvai samdoma specialistė


KIEK KAINUOJA ASMENINIS NUMEROLOGINIS KALENDORIUS?
Asmeninio numerologinio kalendoriaus 2020 kaina DABAR 39 Eur 42 Eur.
Ir tai yra tik 0,10 eur DIENAI! 


KAIP ĮSIGYTI ASMENINĮ NUMEROLOGINĮ KALENDORIŲ 2020?

1. DABAR užpildykite žemiau esančią formą. DĖMESIO! Laukelyje PASTABOS nurodykite labai tikslius žmogaus, kuriam bus skirtas kalendorius, duomenis - vardą, pavardę ir gimimo datą.

2. Užpildę formą, spauskite SIŲSTI. Būsite nukreipti į paysera.lt apmokėjimo sistemą, kur galėsite pasirinkti apmokėjimo būdą ar banką.

3. APMOKĖKITE ir per 5 darbo dienas parengsime ir atsiųsime jums elektroniniu paštu asmeninį numerologinį kalendorių (pdf formatu).   


UŽSISAKYKITE DABAR! 

Gyvenkite paprasčiau, pasiekite daugiau!


KONFIDENCIALUMO GARANTIJA!
Visa informacija apie jus yra konfidenciali ir
jokiems kitiems asmenims neprieinama!
Mes vertiname klientų pasitikėjimą!


Pildydami šią formą Jūs sutinkate, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų saugomi ir apdorojami šioje svetainėje.