Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami šią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Mūsų prioritetas – Jūsų asmeninių duomenų saugumas. Čia galite sužinoti, kokius Jūsų asmeninius duomenis renkame, kai lankotės ir naudojatės www.numerologobiuras.lt paslaugomis ir ką su šia informacija darome.

Kokius Jūsų duomenis renkame ir kokiais tikslais?

Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl nerenkame jokių nereikalingų duomenų, kurie būtų skirti bet kam kitam išskyrus kokybiškam www.numerologobiuras.lt paslaugų teikimui.

Užsisakant paslaugą mes renkame tik tokius Jūsų duomenis kaip vardas, pavardė, gimimo data, elektroninis parašas. Jei sutinkate, galite nurodyti ir savo telefono numerį, kad esant būtinybei galėtume su Jumis susisiekti telefonu dėl kokybiško paslaugų teikimo.

Taip pat tvarkome su pirkimu ir apmokėjimu susijusią Jūsų informaciją (paslaugos pavadinimas, paslaugos kaina, kiekis, užsakymo data, apmokėjimo data, banko sąskaitos numeris ir kt.).  

Savanoriškai prenumeruojant naujienas Jūs nurodote tik savo elektroninio pašto adresą registracijos formoje.

Jūsų nurodytu el. pašto adresu atsiųsime parengtą pasirinktos paslaugos paketą, o rinkodaros tikslais – reklaminius pranešimus, išskirtinius pasiūlymus ir rekomendacijas, atsakysime į Jūsų klausimus ar komentarus. Mūsų naujienlaiškio bet kada galite atsisakyti jo apačioje paspaudę nuorodą atsisakyti arba susisiekti su mumis elektroninio pašto adresu info@numerologobiuras.lt ir pranešti, kad nebenorite gauti naujienlaiškių.

Kaip tvarkomi ir saugomi Jūsų duomenys? 

Užtikriname, kad visi Jūsų duomenys tvarkomi ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatyme numatytus reikalavimus bei kitus Lietuvos Respublikoje asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus, taikant reikiamas organizacines ir technines priemones skirtas apsaugoti Jūsų duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto atskleidimo, sunaikinimo, pakeitimo, taip pat nuo neteisėto tvarkymo veiksmų.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra VšĮ “Laimi visi”įm.k. 302704586, Aušros al. 68, Šiauliai, LT – 76233, tel. 8682 – 54818, el. paštas: info@numerologobiuras.lt

Mes laikomės konfidencialumo politikos. Jūsų duomenys saugomi mūsų duomenų registre ir neperduodami jokiems kitiems fiziniams ir juridiniams asmenims, išskyrus, jei tai būtų atvejai, susiję su teisėsauga.

Kokios Jūsų teisės?

Jūs turite teisę būti „užmirštas“ . Galite bet kada pareikalauti mūsų sunaikinti Jūsų, kaip kliento, asmeninius duomenis, kurie yra saugomi mūsų sistemoje. Jums tereikia susisiekti elektroniniu paštu info@numerologobiuras.lt ir mes pašalinsime visus Jūsų duomenis (išskyrus tuos, kurių saugojimas apibrėžtas įstatymais).

Jei esate jaunesni nei 16 m. amžiaus, neturėtumėte pateikti savo asmens duomenų www.numerologobiuras.lt be tėvų ar globėjų sutikimo.

Jei esate tėvai/globėjai ir sužinojote, kad Jūsų nepilnametis vaikas, jaunesnis nei 16 m., naudojasi www.numerologobiuras.lt paslaugomis, o Jūs nenorite to, susisiekite elektroniniu paštu info@numerolgobiuras.lt ir mes pašalinsime visus susijusius duomenis kaip įmanoma greičiau.


Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis elektroninio pašto adresu info@numerologobiuras.lt