Įprasta manyti, kad numerologija pagal gimimo datą atskleidžia asmenines žmogaus savybes, pomėgius, talentus, stiprybes ar silpnybes. Tačiau nedaugelis žino ir supranta, kad numerologija gali padėti laiko planavimui, t.y. tinkamai ir efektyviai planuoti darbus, verslus, santykius. Kaip? Netrukus atskleisime!


Numerologijoje svarbūs ne tik jūsų gimimo dienos skaičiai

Numerologija laiką skirsto ciklais. Tarsi tai būtų skaičių horoskopas. Tokiu būdu mūsų gyvenime atsiranda 9 metų, 9 mėnesių ir 9 dienų ciklai. Taigi kiekvieni jūsų metai turi tam tikrą skaičių nuo 1 iki 9. Kiekvienas jūsų mėnuo taip pat turi tam tikrą skaičių nuo 1 iki 9. Lygiai taip pat yra ir 9 dienų ciklas.

Skaičių reikšmės numerologijoje itin svarbios. Pavyzdžiui, šiandien jums gali būti pirmi metai, trečias mėnuo ir šešta diena. Tokia jūsų dienos skaičių kombinacija turi tam tikrą reikšmę ir skleidžia tam tikrą energetiką. Todėl numerologija analizuoja ne tik jūsų gimimo datą, bet ir tai, kaip ji susijusi su šia akimirka, su šios dienos data.


Dienos skaičių skleidžiama energija gali būti raktas į sėkmę

Dienos skaičių kombinacija kiekvienam žmogui yra individuali ir kasdien skirtinga. Vadinasi skiriasi ir skaičių skleidžiama vibracija, energija. Neveltui tai dažnai vadinama skaičių magija. Todėl vieną dieną yra palankiau užsiimti, pavyzdžiui, kūrybiniais darbais vienumoje, o kitą – organizuoti susitikimus, dalyvauti renginiuose ir pan.

Jei žinome kiekvienos dienos savo skaičių ir jo reikšmę, laiko planavimas gali būti efektyvesnis ir rezultatyvesnis. Tuomet dažniau patiriama sėkmė, lengviau išlaikoma motyvacija, o gyvenimas džiugina. Taigi mūsų tikslas yra kasdien žinoti savo individualų dienos skaičių, o tiksliau – jo raktinę reikšmę, ir tuomet spręsti, ar verta tą dieną planuoti svarbius darbus ir kitus įvykius.

Kodėl svarbu į tai atsižvelgti? Tam tikras skaičius tą dieną skleidžia energiją tam tikra kryptimi. Dažnai tai lemia ir mūsų emocijas, mintis, o jei tą dieną mūsų veiksmai nesutampa su skleidžiama energetika, patiriame nesėkmes, nusivylimus, stresą, neužbaigiame darbų iki galo ir t.t.


Kaip išnaudoti skaičių magiją sėkmei pasiekti?

Norėdami padėti jums geriau planuoti laiką ir pasiekti geresnių rezultatų tiek profesinėje, tiek asmeninėse srityse, galime parengti jums asmeninį numerologinį kalendorių. Tai nėra lemtis, būrimai ar dienos horoskopas. Tokiame kalendoriuje kasdien pateiktos rekomendacijos, susijusios su dienos skaičiumi, atskleidžia, kokiu geriausiu ir palankiausiu būdu išnaudoti tą skaičių skleidžiamą energiją, kuo tądien palankiau užsiimti, o kas gali ir nesisekti.

Žinodami tam tikrus palankius / nepalankius variantus ir sąmoningai planuodami savo gyvenimo įvykius, patirtumėte  mažiau streso, nerimo ir nemalonumų. Tarkime, jei tuo laikotarpiu nepalanku imtis aktyvių profesinių veiksmų, galite planuoti atostogas arba rinktis mielą širdžiai veiklą, užsiimti pomėgiais.

Jei jūs tiksliai žinote, ko jums tuo metu patartina vengti, ir atsižvelgdami į tai suplanuojate veiklos strategiją, galite pasiekti žymiai geresnių rezultatų įvairiose srityse. Tokiu būdu didėja jūsų galimybės patirti sėkmę.